درباره

مدل لباس 2017/ لباس مجلسی جدید 2017


وبلاگ مدل لباس پرنسس
مدل لباس مجلسی،مدل لباس مجلسی زنانه،مدل لباس مجلسی دخترانه،مدل لباس مجلسی 2017
زیباترین مدل های لباس مجلسی را در این وبلاگ ببینید
کانال تلگرام مدل لباس @modeldress
🔺خرید لباس هندی در گالری طاووس
🔺سایت : taawoos.ir
🔺پرداخت سریع : pay.taawoos.ir
👗💍گالری طاووس دارنده نماد اعتماد الکترونیکی
🔺ایدی سفارش @taawoos_shop
جهت مشاهده نمونه های بیشتر به کانال تلگرام مراجعه کنید
آیدی کانال : @taawoos

دسته بندي ها

جستجو

جعبه پیام
امکانات

- مدل لباس مجلسی 2017
- مدل لباس کوتاه مجلسی دخترانه
- مدل لباس مجلسی زنانه
- مدل لباس مجلسی دخترانه
- مدل لباس مجلسی دخترانه
- مدل لباس پرنسس
- جدیدترین مدل لباس مجلسی زنانه
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی جدید
- مدل لباس مجلسی زنانه
- مدل لباس مجلسی
- جدیدترین مدل لباس مجلسی زنانه
- مدل لباس مجلسی زنانه
- مدل لباس مجلسی زنانه
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی زنانه
- جدیدترین مدل لباس مجلسی زنانه
- جدیدترین مدل مانتو
- مدل لباس مجلسی
- مدل مانتو پاییزه
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی دخترانه
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس مجلسی
- مدل لباس شب
- مدل لباس
- مدل لباس
- مدل لباس
- مدل لباس
- مدل لباس عروس
- مدل لباس
- مدل لباس پرنسس
- نمایشگاه مد و لباس
- مدل لباس
- مدل لباس
- مدل لباس
- مدل لباس
- مدل لباس نامزدی
- مدل لباس
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 صفحه بعد

آرشيو

نظرسنجی

علاقه مند به ارتقاء کدام بخش در سایت هستید؟

خبرنامه

آمار

آنلاین : 5
بازدید امروز : 432
بازدید دیروز : 1292
بازدید هفته گذشته : 2987
بازدید ماه گذشته : 57672
بازدید سال گذشته : 182569
کل بازدید : 6171514

جدیدترین مدل لباس شب مشکی

جدیدترین مدل لباس شب مشکی

جدیدترین مدل لباس شب مشکی

نوشته شده در يکشنبه 14 شهريور 1395 ساعت 11:07 توسط : لباس پرنسس | دسته : مدل سارافن مجلسی | 90 بازدید
 • []

 • مدل سارافن مجلسی دخترانه

  مدل سارافن مجلسی دخترانه

  مدل سارافن مجلسی دخترانه

  مدل سارافن مجلسی دخترانه

  مدل سارافن مجلسی دخترانه

  نوشته شده در سه شنبه 19 مرداد 1395 ساعت 10:28 توسط : لباس پرنسس | دسته : مدل لباس مجلسی | 78 بازدید
 • []

 • مدل شلوار زنانه

  مدل شلوار زنانه

  مدل شلوار زنانه

  مدل شلوار زنانه

  نوشته شده در دوشنبه 18 مرداد 1395 ساعت 10:22 توسط : لباس پرنسس | دسته : مدل شلوار | 70 بازدید
 • []

 • دوشنبه ۳ آذر ساعت 09:23

  سرویس مد ولباس هنرآنلاین: سیدمحمد هاشمی فرد، حقوقدان و بازرگان عرصه مد و لباس است. او که مدت‌هاست در این عرصه فعالیت دارد، معتقد است که عدم شناخت كافى از عرصه مد و لباس باعث شده است که افراد از حقوق و توانمندی‌هاى خود در این عرصه به صورت کامل واقف نباشند و همین ناآگاهى یا كم آگاهى موجب سوء استفاده سودجویان و کپی‌برداری آنان از آثار طراحان پوشاك شود.

  این درحالى است كه در صورت ثبت طرح و اثر طراحى شده توسط طراح و یا مالك آن، از تاریخ ثبت اثر بنام مالك آن تحت حمایت قانون قرار می‌گیرد. آنچه می‌خوانید قسمت اول گفت‌و گوی هنرآنلاین با این حقوقدان است:

  اگر امکان دارد ابتدا حقوق مالکیت فکری را تعریف کنید تا بر اساس آن چارچوب بتوانیم مواردی که مشمول تعریف کپی برداری است و امکان اقدام قانونی برای یک طراح دارد، را مشخص کنیم؟

  به طور کلی حقوق مالکیت فکری زاییده تراوش ذهنی، خلاقیت، فکر و ابتکار افراد است یعنی حقوقی که ناشی از پدید آورندگی ذهن خلاق و مبتکر و مخترع و نوآور هست و اینها موجب می‌شود یک اثر قابل انتساب به صاحبش مورد احترام و حمایت قانونى قرار گیرد بطوری كه در حوزه مالكیت ادبى و هنرى انحصار موقتى جهت بهره بردارى مادى و مالى به صاحب اثر تعلق می‌گیرد و البته حق معنوى خالق اثر بصورت نامحدود بوده و تا ابد بنام وى خواهد ماند هرچند حقوق مادى اثر توسط پدیدآورنده به غیر واگذار شود. این موضوع تحت عنوان حقوق مالکیت فکری و بصورت ویژه در این بحث "حقوق مالكیت ادبى و هنرى " مورد بررسى قرار می‌گیرد.

  با این تعریفی که ارائه کردید، کپی‌برداری را چطور می توان تشخیص داد؟

  تا زمانی که طرحى به ثبت نرسد، هر کسی می‌تواند ادعا کند که اثر مال اوست هرچند هر ادعا باید داراى بار اثباتى نیز باشد.

  موضوع حقوق مالکیت فكرى چند وقتی است که زیر نظر بنیاد ملی مد و لباس و در مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى مورد توجه قرار گرفته است؛ آیا این ثبت برای پیگیری اثر بخش است؟

  البته كه قابل پیگیرى و تعقیب است. وزارت فرهنگ وارشاد در حال اجرای وظیفه حقوقی خود است که توسط قانونگذار به او تفویض شده و قانون او را مکلف کرده است. بنابراین قرار است بنیاد ملی مد و لباس به این عرصه سر و سامان بدهد و نهاد اجرائى در این حوزه ارشاد است. حقوق مالکیت فکری در دو بخش "صنعتی" و "ادبی و هنرى" قابل طرح و بحث است که مد و لباس مشمول تبعیت از بخش ادبى و هنرى بوده و مورد حمایت قانون است. البته برخى تصور می‌کنند این امر قابل حمایت نیست، در حالی که اگر طرحی ثبت شود و مشخص شود زاییده فکر و ابتکار طراح است بمحض ثبت اثر بنام صاحب آن ، مشمول حمایت طولانی می‌شود.

  فرض کنیم یک طراح اثری خلق کرده و بواسطه ثبت آن بنام خود مشمول حمایت قانونى شده و پس از ثبت متوجه می‌شود که از اثر کپی‌بردارى شده است، کجا باید برای ارائه شکایت مراجعه كرد؟

  برچسب‌ها: طراحان,مد,لباس
  نوشته شده در پنجشنبه 6 آذر 1393 ساعت 11:13 توسط : لباس پرنسس | دسته : | 221 بازدید
 • [ادامه مطلب] []

 • چهارشنبه ۷ آبان ساعت 08:31

  سرویس مد و لباس هنرآنلاین: امیر جراحی فارغالتحصیل نساجی گرایش پوشاک و مدرس دانشگاه در رشته نرم‌افزارهای طراحی لباس است.

  او معتقد است مدرسان این بخش نیاز به آموزش و به روز شدن دارند چرا که نرم افزار بخشی تازه در صنعت و آموزش کشور است که هنوز منبعی مشخص و ثابت پیدا نکرده است. این کارشناس اعتقاد دارد یادگیری و خرید نرم افزار برای یک تولیدکننده در مدت زمان 6 ماه بازگشت سرمایه و سودآوری را به همراه دارد اتفاقی که بسیاری از فعالان این عرصه از آن بی خبر هستند و همچنان بر روش‌های سنتی خود تاکید دارند. آنچه می‌خوانید گفت و گوی هنرآنلاین با این مدرس دانشگاه است.

  با توجه به اینکه شما در حال حاضر نرم‌افزار و الگوسازی به روش دستی را آموزش می دهید، لطفا بفرمایید امروز چه نرم افزارهایی در دانشگاه تدریس می‌شود؟

  در نرم افزارها همانگونه که اطلاع دارید تنوع زیادی وجود دارد. در واقع نرم افزارها به سه دسته طراحی لباس که کار را به صورت شماتیک انجام می‌دهد و طراحی الگو به صورت دو بعدی طراحی لباس و الگو تقسیم می‌شوند. در دانشگاه‌ها فعلا نسل دوم تدریس می‌شود که این خود نیز زیرشاخه‌های بسیاری دارد اما از آنجایی که این نرم افزارها دارای قفل هستند و قیمت بالایی دارند خیلی برای دانشگاه خرید آنها به صرفه نیست. تنها تعداد محدودی از دانشگاه‌ها به صورت کامل پکیج اینگونه نرم افزارها را خریداری می‌کنند. نرم افزار گربر "Gerber Technology" آمریکایی در حدود صد میلیون است که دانشگاه امیر کبیر آن را خریداری کرده است. بقیه دانشگاه‌ها نرم افزارها جمینی"Gemini Designer" را به صورت رایگان استفاده می‌کنند که قفل ندارد و اجازه کار و ذخیره کردن را به فرد می‌دهد اما امکان گرفتن خروجی ندارد و صرفا برای آموزش استفاده می‌شود.

  آیا تولیدی‌های داخلی از نرم افزارها استفاده می‌کنند؟

  بله اغلب این بخش‌ها از نرم افزارهای اورجینال با قیمت‌های حتی کلانتر استفاده می‌کنند. البته منظور از تولیدی کارخانجات پوشاک است. نرم افزار از قیمت یک تا صد میلیون نوسان دارد و بسته به امکانات تفاوت قیمت دارد.

  ظاهرا آنچه در حوزه نرم افزار ارائه می‌شود بیشتر مربوط به دانشجویان نساجی است و اغلب طراحان این بخش را ندارند، درست است؟

  بله متاسفانه اینگونه است. تقریبا دو یا سه سال است که نرم افزارها در دانشگاه استفاده می‌شود و بسیاری از افراد مزایای این بخش را نمی‌دانند. البته برخی از افراد نیز به صورت فردی این کار را انجام می‌دهند یعنی به خرید نرم افزارهای قفل شکسته روی می‌آورند.

  فرمودید در دانشگاه‌ها از نرم افزارهای نسل دوم استفاده می‌کنیم. کی قرار است به نرم افزارهای نسل سوم برسیم؟

  ورودی نرم افزارهای نسل سوم خروجی نرم افزارهای نسل دوم است. در نرم افزار نسل سوم الگوسازی هست، اما به دقت نسل دوم نیست به همین خاطر ما از نسل دوم بهره می‌بریم. البته امکان به دلیل محدودیت زمان آموزش در دانشگاه نیز آموزش گسترده امکان‌پذیر نیست زیرا سیلابس تعریف شده این درس یک واحد سه ساعته است که در واقع 36 ساعت را شامل می‌شود. البته در دوره‌های آزاد 72 ساعت مقدماتی و پیشرفته است که خارج از دانشگاه ارائه می‌شود.

  آیا تجدید نظری در زمان این درس به واسطه اهمیت آن شده است؟

  این پیشنهاد داده شده اما تا زمانیکه این تغییرات اعمال شود هنوز زمان باقی است. البته نیاز مهمی برای پیگیری است اما اعمال آن زمانبر است.

  چقدر خود دانشجویان به این بخش علاقه نشان می‌دهند و نسبت به زمان کم تدریس اعتراض دارند؟

  متاسفانه صنعت با دانشگاه همراه نیست به همین خاطر بسیاری از دانشجویان این نیاز را احساس نمی‌کنند. البته کسانی که در بازار کار هستند نسبت به این بخش علاقه دارند اما مابقی به دلیل عدم نیاز سنجی اینگونه نیستند.

  شما به عنوان یک مدرس در این رشته فکر می‌کنید نرم افزار چقدر در بروز خلاقیت موثر است؟

  من معتقدم که نرم افزار خالی از فکر است و با خلاقیت افراد شکل می‌گیرد و صرفا سرعت کار را افزایش می دهد. یعنی فرد می‌تواند طرح‌های بیشتری را در ابعاد مختلف انجام دهد که تاثیر مستقیمی بر کار فرد دارد.

  به نظر شما چقدر اساتید این شاخه مسلط برای آموزش هستند؟

  دسترسی به نرم افزارهای نسل دوم و سوم این بخش خیلی زیاد نیست. زمانی که من دانشجو بودم این نرم افزارها حتی برای خرید در دسترس نبود و عامل فروشی در ایران نبود و ما با اتوکد کار می‌کردیم. چند سالی هست که این روند فراگیر شده است و اساتیدی که در این حوزه کار می‌کنند شاید نتوانستند خود را خیلی به روز کنند. من به واسطه کار با تولیدی‌ها و کارخانجات و به واسطه آزمون و خطا توانستم به کار مسلط شوم.

  فکر می‌کنید با این شرایط آیا نباید برای اساتید دوره آموزشی بگذاریم؟

  بله خیلی نیاز است. البته برخی از اساتید نسبت به این حرف موضع دارند اما واقعیت این است که برای این امر نیاز به آموزش داریم که البته تعداد بسیار کمی هستند. در بسیاری از مواقع صرفا گذراندن این دوره مهم است و چندان تاکید روی کیفیت نیست.

  آیا وضعیت آموزشگاه‌های آزاد نیز از نظر کیفی اینگونه است؟

  آموزشگاه‌ها از نظر زمان و نوع تدریس معمولا سطح کیفی بالاتری دارند و به نوعی خلاء موجود در دانشگاه را پوشش می‌دهند البته نه اینگونه که کاملا آموزش صد در صد انجام شود.

  آیا نظارت بر آموزشگاه‌ها و مبالغی که برای این امر ارائه می‌شود وجود دارد؟

  نظارت دقیقی در این زمینه نیست. هزینه‌هایی که لحاظ می‌شود در بسیاری از موارد هنگفت است و تا مرز 7 یا 8 میلیون و بر اساس بازاریابی و برند آموزشگاه است. برخی از آموزشگاه‌ها بر اساس یک ادعا می‌گویند که مدرکی تحت پوشش یک دانشگاه خارجی ارائه می‌کنند در حالیکه این مدرک اساسا ارزش چندانی ندارد. متاسفانه در بسیاری از موارد این آموزش‌ها شکل درآمدزایی گرفته است و نگاه کاملا برمبنای درآمدزایی است. البته این در مورد تمام موسسات نیست.

  نوشته شده در دوشنبه 19 آبان 1393 ساعت 18:07 توسط : لباس پرنسس | دسته : | 235 بازدید
 • [ادامه مطلب] []

 • سه شنبه ۶ آبان ساعت 12:17

  سرویس مد و لباس هنرآنلاین: ذوالفقار رضایی مدیر عامل نساجی آسیا معتقد است که توانایی تولید پارچه زمستانه در ایران وجود دارد، اما بسیار از کارخانجات به دلیل نبود سفارش مجبور هستند وارد این عرصه نشوند.

  او با اشاره به مشکل واردات بی رویه و غیر اصولی پارچه در این باره به خبرنگار مد و لباس هنرآنلاین، گفت: متاسفانه واسطه‌هایی که در میان بازار مصرف و تولید هستند این اجازه را نمی‌دهند که بخش تولید وارد عمل شود و با ارائه جنس ارزان و بی کیفیت چینی مصرف‌کننده را نیز به این امر راضی کرده‌اند تا جایی که در بسیاری از موارد مصرف‌کننده عام این جنس ارزان و بی کیفیت را به جنس با کیفیت و گران وطنی ترجیح می‌دهد. به همین خاطر بخش عمده‌ای از تولیدکنندگان و نساجی‌های داخلی با مشکل روبرو شده‌اند.

  او در ادامه افزود: عدم حمایت از تولیدکننده‌ها باعث شده است که موقعیت واسطه‌ها تقویت شود و عرصه نساجی تولیدات کافی برای کشور نداشته باشد. این در حالی است که هیچ نظارتی بر واردات نیز انجام نمی‌شود. به همین خاطر این بازرگانان به خاطر سود بیشتر صرفا پارچه درجه سوم چینی را وارد کشور می‌کنند.

  نوشته شده در چهارشنبه 7 آبان 1393 ساعت 19:16 توسط : لباس پرنسس | دسته : | 213 بازدید
 • [ادامه مطلب] []

 • مهسا کشاورزی: مزون‌ها جنبشی در عرصه مد و لباس به وجود آوردند / مهندسی لباس با طراحی الگوهای شخصی

  چهارشنبه ۳۰ مهر ساعت 08:54

  سرویس مد و لباس هنرآنلاین: مهسا کشاورزی بعد از دریافت لیسانس نقاشی، در مقطع کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس مشغول تحصیل است و لباس‌هایی با نام "روکو" طراحی و تولید می‌کند.

  کشاورزی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرآنلاین گفت: به خاطر علاقه‌ای که به طراحی لباس داشتم حدود 2 سال به تحقیق در این زمینه پرداختم تا اینکه سرانجام شروع به کار کردم. از ابتدا تصمیم داشتم آنچه در رشته نقاشی آموخته بودم را در این کار وارد کنم به همین دلیل از نقاشی روی لباس هم در کارها بهره گرفتم.

  کشاورزی افزود: ایران در موقعیتی است که می‌تواند در طراحی لباس و فشن حرفی برای گفتن داشته باشد. در سال‌های اخیر مزون‌ها جنبشی به وجود آوردند و با ارائه کارها در رسانه‌های مجازی تلاش می‌کنند دیدگاه مردم نسبت به لباس را ارتقا دهند.

  او در مورد دلیل گرایش خود به این کار گفت: آنچه در بازار می‌دیدیم نیاز من را رفع نمی‌کرد چون لباس‌هایی که در تولیدی‌ها تولید می‌شوند اصول طراحی و زیبایی شناسی را رعایت نمی‌کنند. در فشن‌های دنیا با طراحی لباس مانند یک علم برخورد می‌کنند، چون در کنار هنر و صنعت بودن این کار نیاز به رعایت بسیاری از نکات علمی و آنها پشتوانه قوی از این نظر دارند. من سعی کردم برای طراحی کارهایم یک "مود برد" داشته باشم که به واسطه آن بتوانم طرحی ارائه دهم که علاوه بر اینکه عمومیت داشته و همه بتوانند از آن استفاده کنند، مخاطبان خاص هم داشته باشد.

  کشاورزی افزود: دوست داشتم فکر و اندیشه‌ای که در لباس ایرانی هست را نشان دهم. این کار باعث می‌شود مردم به جای لباس چینی و ترک و... از لباس‌های ایرانی استفاده کنند. ایران پوشش‌های محلی زیادی دارد که بین مردم شناخته نشده‌اند در حالی که در خارج از ایران از طرح‌های ما استفاده می‌شود. وقتی چنین منابع غنی داریم حیف است که از آنها استفاده نکنیم و به جای آن مقلد کارهای غربی باشیم. خود من ترجیح می‌دهم از لباس ایرانی استفاده کنم یا لباس طراحان دیگری را بپوشم که دیدگاه ایرانی دارند. با این کار کم‌کم آماده می‌شویم که کارهای خودمان را به جهان معرفی کنیم.

  او با اشاره به اینکه لباس ایرانی و نشانه‌های ایرانی در جهان شناخته نشده است گفت: دلیل این موضوع این است که طراحان داخلی هنوز به وحدت نرسیدند تا بتوانیم الگوی واحدی ارائه دهیم که از الگوهای سنتی استفاده کنیم. مثلا هندی‌ها الگوهای خودشان را می‌شناسند و با طراحی بر اساس آنها لباس‌هایی ارائه می‌دهند که در جهان هم شناخته شده است. ما هم باید چنین کاری انجام دهیم تا با حفظ وحدت و استفاده از لباس اقوام مختلف یک کار ایرانی ارائه دهیم.

  کشاورزی با بیان اینکه بیشتر مزون‌ها سعی می‌کنند کارهای تک انجام دهند تا مشتری‌ها را راضی کنند افزود: ما سعی می‌کنیم الگوسازی و برش لباس طوری باشد که حالت مهندسی داشته باشد. لباس‌های ما بر اساس سایز رایج دوخته نمی‌شوند بلکه با توجه به اندام هرکسی الگوی لباس رسم می‌شود. ما می‌خواهیم این موضوع همیشه در کارهایمان وجود داشته باشد و شعار کار ما این باشد که روکو لباس‌هایتان را مهندسی می‌کند.

  او با اشاره به تاثیر دروس دانشگاه بر کار خود گفت: با توجه به اینکه مهم‌ترین بخش صنعت فشن این است که بتوانید کارتان را در بازار ارائه دهید، در مقطع کارشناسی ارشد دروسی ارائه می‌دهند که نحوه ورود به بازار را آموزش دهد. در عین حال باید سلیقه اجتماع بالا رود تا مشکلاتی که الان هست رفع شود و لباس‌های نامناسب و زشت از جامعه جمع شده و طراحان با یک سبک شناسی وارد کار شوند. این موضوع کار زیادی می‌برد و باید تحقیق کنیم تا کاستی‌های خود را بشناسیم. صنعت مد ایران جای پیشرفت زیادی دارد و در کنار رعایت موازین اسلامی می‌توان لباس‌های زیبایی برای زن ایرانی ارائه داد.

  انتهای پیام/


  نوشته شده در جمعه 2 آبان 1393 ساعت 21:48 توسط : لباس پرنسس | دسته : | 210 بازدید
 • []

 • احتمال بسیار زیاد برای شما هم پیش امده است که اکثر روزهای سال مسئولیت های بی شمار و روزمرگی یکنواخت زندگی شما را احاطه کرده اند   و شما فقط و فقط به رهایی از دغدغه های ناشی از کار روزانه فکر میکنید 

  بعضی وقتها هم تو این هاگیر واگیر ، دلتنگی عجیبی گلوی آدم رو فشار میده

  گاهی آدم دلش میخواد بره ، بره یه جایی که از همه این روزمرگیها ، بدو بدو کردنها

  و دلتنگیها دور شه ، بره یه جایی که حالش خوب بشه ، یه حال معنوی خالص

  یه حالی از جنس خورشید از جنس ناب طلا

  تور مشهد فرصتی هست که بری زیارت امام رضا ، یادگاری از 14 معصوم که به لطف خدای مهربون تو همین مشهد خودمون جای گرفته ، اگه دلت  گرفته از این فرصت استفاده کن

  ما توی تور مشهد برات شرایطی رو فراهم میکنیم که با خیال راحت بری و دلت رو پر کنی از رنگ طلایی حرمش

  تازه در کنارش میتونی از

  آرامگاه فردوسی در طوس ، آرامگاه عطار نیشابوری ، محله شادیاخ ، دهکده چوبی ، آرامگاه خیام ، آرامگاه نادر شاه افشار ، طرقبه ، شاندیز و کبابهای معروفش ،  مراکز خرید خاص مشهد و کلی جاهای فوق العاده دیدنی دیگه که میتونی با تور مشهد ازشون لذت ببری و حالت رو خوب تر کنی

  دیگه وقتشه بری زیارت امام رضا وقتشه حالت بهتر بشه

  وقتشه به خدا نزدیک تر بشی.

  آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر مجری اصلی تور مشهد بصورت زمینی با قطار یا اتوبوس

  و هوایی با امن ترین پروازها میباشد که برای شما شرایطی رو فراهم کرده که با مناسبترین

  قیمت تور مشهد بتونید برید زیارت امام رضا و دل و جونتون رو صفایی بدید ، رضایت کامل مسافران

  اهمیت بالایی دارد به همین علت کارشناسان خبره و ماهری را استخدام کرده تا بتوانید با مشاوره

  بهترین انتخاب تور مشهد را از نظر کیفیت،قیمت و روز سفر داشته باشید

  در ضمن این آژانس با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری چندین سال میباشد که

  به عنوان یکی از مجریان برتر سفر به مشهد انتخاب شده است

  کانال تلگرامی (( گالری طاووس )) خرید عطرخرید لباس مجلسی

  خرید لباس هندی در گالری طاووس

  • گالری طاووس دارنده نماد اعتماد الکترونیکی
  • جهت مشاهده نمونه های بیشتر به کانال تلگرام مراجعه کنید
  • آیدی کانال : @taawoos


  https://telegram.me/taawoos

  کانال تلگرام مدل لباس
  💃💃 کانال مدل لباس پرنسس 💃💃
  برگزیده جدیدترین مدل های لباس شب
  اخبار و مطالب مد و زیبایی
  jOIN
  👇👇👇👇
  telegram.me/modeldress

   


   

      فروش عطرهای برتر با ماندگاری بالا در فروشگاه اینترنتی عطر پرشین فیوم.

   www.persianfume.ir

   خرید عطر و ادکلن،خرید عطر مردانه،خرید عطر زنانه  با برترین برند های روز دنیا در فروشگاه عطر پرشین فیوم

  مطالعه آخرین مقالات و اخبار دنیای عطر ،تاریخچه عطر،انواع عطر،عطرهای محبوب در فروشگاه عطر پرشین فیوم

  عطر و ادکلن مردانه و زنانه اصل / جدیدترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه برند و اورجینال و … عطر و ادکلن پرشین فیوم /قیمت عطر / خرید عطر / فروش عطر / جدیدترین عطر و ادکلن ها.

  عطرها از 78 الی 95 درصد الکل طبیعی به علاوه اسانس های روغنی ساخته می شوند.اینکه در هر عطری میزان اسانس روغنی به کار رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می دهد که خوب است شما هم با آنها آشنا شوید تا موقع خرید انتخاب دقیق تری داشته باشید.

  انواع عطر

  * پرفیوم ها: پرفیوم ها بهترین و با دوام ترین نوع رایح ها با 22 درصد اسانس روغنی هستند.

  * ادو پرفیوم ها: بعد از پرفیوم ها، اتدوپرفیوم ها قرار می گیرند. این گروه با داشتن 15 الی 22 درصد روغن معطر رتبه دوم را به دست می آورند.

  * ادوتویلت ها: این دسته 8 تا 15 درصد اسانس روغنی دارند.

  * ادکلن ها: که برای مردان استفاده می شود تنها حدود 4 درصد روغن دارند.

  * اوفرش ها: اما رقیق ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده می شوند که 3 درصد اسانس روغنی دارند و به کار آنهایی می آیند که دلشان می خواهد عطرشان بسیار ضعیف و ملایم باشد. هر چقدر میزان اسانس روغنی یک عطر بیشتر باشد قیمتش هم بیشتر و ماندگاری اش زیادتر خواهد بود. برای همین با توجچه به استفاده ای که از عطرتان می کنید یکی از دسته های بالا را انتخاب کنید. معمولا برای مهمانی ها دسته اول و دوم گزینه های بسیار مناسبی هستند، به خصوص آنهایی که دوست ندارند عطرشان را به همراه شان ببرند و مجددا تجدیدش کنند. برای استفاده های روزمره و محیط های کاری، از ادوتویلت ها و ادوفرش ها استفاده کنید که رایحه های رقیق و ملایمی دارند. امروزه ادوپرفیوم ها و ادوتویلت ها، بیشترین تولید خودشان را دارند. چون آدم های امروزی بیشتر از هر چیزی خواستار ماندگاری هستند و هر دو این موارد ماندگاری نسبتا بالایی دارند.

   

  ایجاد وبلاگ رایگان در سیستم بلاگ دهی بلاگ سازان با قابلیت بهینه سازی هر وبلاگ در گوگل،سیستم وبلاگ دهی بلاگسازان،ایجاد وبلاگ تحت سئو

   

   

   وبلاگ بسازید و با استفاده از مقالات بهینه سازی وبلاگ ،وبلاگ خود را در گوگل ارتقاء دهید

  برچسب‌ها: ,
  نوشته شده در يکشنبه 1 اسفند 1395 ساعت 14:16 توسط : لباس پرنسس | دسته : | بازدید


 • صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد
  سفارش تبليغات
  ایجاد وبلاگ | آژانس هواپیمایی | خوشنویسی با خودکار | تور کيش | تور نوروز 96 | خرید انگشتر | بازار فرش کاشان | اشعار | کانال تلگرام | تور استانبول | طراحی فروشگاه اینترنتی | خبر شیراز | شهر سفر | بانک اخبار | طراحی وبسایت | مدل لباس | فروشگاه کتاب 3630 | خرید لباس هندی | محصولات چرمي خاطره | فرش کاشان | طراحي سايت | بانک شهر | خريد بليط هواپيما | وکیل | درج آگهی | سايت صنعت ايران | فروش آنلاین فرش
  X
  تبليغات